Stupanj zatamnjenja | |
---|---|
ShadeTronic | |
Ručni mod | |
Osjetljivost | |
Mod za brušenje | |
FadeTronic | posebno patentirana funkcija (prijelaz iz zatamnjenog u svijetlo) – podesivo od 0,1 do 2,0 s |
Brzina promjene | svijetlo u zatamnjeno: 0,09 ms na sobnoj temperaturi | svijetlo u zatamnjeno: 0,07 ms na 55 °C | zatamnjeno u svijetlo: 0,1 s do 2,0 s (FadeTronic funkcija) |
Klasifikacija prema EN 379 | optička klasa: 1 | raspršena svjetlost: 1 | homogenost: 1 | kutna ovisnost: 1 |
Napajanje | Li-polimer baterija, punjiva preko micro-USB kabla | solarne ćelije |
Senzori | |
Stabilnost forme maske | |
Zaštita očiju | |
Otpornost na udarac - maska | B (testirano sa kuglicom 6mm mase 0,86g pri brzini od 120 m/s) |
Radna temperatura | |
Temperatura skladištenja | |
Masa proizvoda | |
Opseg isporuke | |
Norme | |
Jamstvo | |
Izvedba | |
Boja |
Optrel
Automatska maska za zavarivanje Optrel® Panoramaxx Quattro
550,00€ – 833,31€

Ova automatska maska za zavarivanje nudi najbolji pogled u svim položajima zavarivanja!
Panoramaxx quattro novo je razvijena maska sa većim stupnjem zatamnjenja za zavarivanje sa jačom strujom i rad na teškim metalnim konstrukcijama koje često zahtijevaju šire vidno polje u ograničenim položajima zavarivanja. Savršeni kut pogleda kroz masku potvrđeno je najboljom ocjenom prema normi EN 379, što ovu automatsku masku za zavarivanje čini izuzetno sigurnom u zaštiti kad je riječ o automatskim postavkama zatamnjenja.
Rezultat toga je nesmetan rad, smanjeni umor i napor korisnika te sigurnost u kvaliteti konačnog proizvoda.
Hršak metal & plastic d.o.o –
Optrel Panoramaxx Quattro pokazala nam se kao vrhunska automatska zavarivačka maska.
Usitinu je opravdala svoju namjenu kod zavarivanja težih konstrukcija.
Šira preglednost puno pomaže, pogotovo kod teško dostupnih mjesta.
Tak da ekipa iz Unimex-a očito ima rješenje za sve :-)….
Tomsilav Kovačević –
Poštovani, još jednom puno hvala na ukazanom povjerenju, ponovno! Drago nam je ako možemo pomoći u zaštiti ljudi koji teškom mukom zarađuju za kruh. Lijepi pozdrav i ugodno zavarivanje želim Vam Unimex team!